Program petja pri mašah
Datum: 25. 2. 2024, 2. postna nedelja
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solist: p. Vid
Spored pesmi
Uvod: Doktorič: Oh prizanesi
Gospod, usmili se: T. Uodvič
Slava: /
Psalm:
Aleluja:
Darovanje: A. Foerster: O, Mati bolečine
Svet/Blagoslovljen:
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: T. Udovič
Obhajilo: M. Železnik: Kalvarija, o gora sveta
Konec: V. Vodopivec: Na sveto goro Golgoto
Datum: 8. 2. 2024, Prešernov dan, petje z APZ sv. Cecilije
Zborovodja: Miha Zupanc Kovač in Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solist: p. Vid
Spored pesmi
Uvod: Hvali Gospoda, mogočnega Kralja
Gospod, usmili se: V. Vodopivec: Sv. Katarina
Slava: /
Psalm:
Aleluja: J. Trošt
Darovanje: Prinašamo Gospod
Svet/Blagoslovljen:
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: V. Vodopivec: Sv. Katarina
Obhajilo: P. H. Sattner: Hostija ti najsvetejša
Konec: Marija skoz’ življenje
Datum: 2. 2. 2024, Svečnica
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solist: p. Vid
Spored pesmi
Uvod: V. Vodopivec: Sveta Devica v tempelj je šla
Gospod, usmili se: T. Slakan, 4. maša
Slava: T. Slakan, 4. maša
Psalm:
Aleluja: F. Cigan
Darovanje: M. Tomc: Radujte vsi krogi se zemlje
Svet/Blagoslovljen: T. Slakan, 4. maša
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: T. Slakan, 4. maša
Obhajilo: A. Bruckner: Locus iste
Konec: P. H. Sattner: Počivaj, milo Detece
Datum: 21. 1. 2024, 3. navadna nedelja v osmini molitve za edinost
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solist: p. Vid
Spored pesmi
Uvod: Hvali Gospoda, mogočnega Kralja
Gospod, usmili se: T. Slakan
Slava: /
Psalm:
Aleluja: F. Cigan
Darovanje: Zapoved, glejte, ta je moja
Svet/Blagoslovljen: T. Slakan
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: T. Slakan
Obhajilo: Tebje pojem
Konec: P. H. Sattner: Počivaj, milo Detece
Datum: 17. 12. 2023, 3. adventna nedelja
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solist:
Spored pesmi
Uvod: M. Železnik: Vi, oblaki ga rosite
Gospod, usmili se: J. Močnik
Slava:
Psalm: Gospod, pridi in nas reši
Aleluja: J. Trošt
Darovanje: F. Kimovec: Poslan z nebes
Svet/Blagoslovljen:
Po povzdigovanju: Reši nas, Odrešenik
Očenaš:
Jagnje Božje: J. Močnik
Obhajilo: O pridi k nam, Emanuel
Konec: B. Šček: K nebu povzdignimo
Datum: 8. 12. 2023, Brezmadežna
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solist: p. Vid
Spored pesmi
Uvod: Bodi nam pozdravljena
Gospod, usmili se: Tilen Slakan
Slava: J. Trošt
Psalm:
Aleluja: J. Trošt
Darovanje: F. Kimovec: Poslan z nebes
Svet/Blagoslovljen: Tilen Slakan
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: Tilen Slakan
Obhajilo: F. Schubert: Molim te ponižno
Konec: Sonce že zahaja
Datum: 3. 12. 2023, 1. adventna nedelja, maša s Pedrom Opeko
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solist: p. Vid
Spored pesmi
Uvod: B. Šček: K nebu povzdignimo
Gospod, usmili se: Tilen Slakan
Slava:
Psalm: Vsi narodi ti bodo služili
Aleluja: J. Trošt
Darovanje: F. Kimovec: Poslan z nebes
Svet/Blagoslovljen: Tilen Slakan
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: Tilen Slakan
Obhajilo: p. H. Sattner: Komu srce naj dam?
Konec: Povsod Boga
Datum: 26. 11. 2023, nedelja Kristusa Kralja, krst in birma katehumenov
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Spored pesmi
Uvod: Kristus Kralj vseh večnih časov
Gospod, usmili se: Tilen Slakan
Slava:
Psalm: Kristus Kralj
Aleluja: Cigan
Darovanje: V. Vodopivec: Prinašali so kruh in vino
S skupno pesmijo
Svet/Blagoslovljen: Tilen Slakan
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: Tilen Slakan
Obhajilo: p. H. Sattner: Komu srce naj dam?
Konec: Sonce že zahaja
Datum: 22. 11. 2023, sv. Cecilija
Zborovodja:
Organist: Polona Gantar
skupaj z zborom Sv. Cecilije, Tromostovje, mladinski zbor in MPP
Spored pesmi
Uvod: Najlepšo pesem zapojmo Devici
Gospod, usmili se: MPP
Slava:
Psalm: Tromostovje
Aleluja: Taizé
Darovanje: Prinašali so kruh in vino
Svet/Blagoslovljen: MPP
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: MPP
Obhajilo: Cecilija; p. H. Sattner: Komu srce naj dam?
MPP
Konec: Sonce že zahaja (vsi)
Datum: 18. 11. 2023, gostovanje v Kopru, samostan sv. Ane
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solisti:
Spored pesmi
Uvod: L. Mav: O kam, Gospod
Gospod, usmili se: T. Slakan: Četrta maša
Slava:
Psalm:
Aleluja: F. Cigan
Darovanje: Patrick Quaggiato: Glej na mizi
Svet/Blagoslovljen: T. Slakan: Četrta maša
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: T. Slakan: Četrta maša
Obhajilo: F. Schubert: Molim te ponižno
Konec: P. H. Sattner: Marija, če gledam tvoj mili obraz
Datum: 5. 11. 2023, Zahvalna nedelja
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solisti:
Spored pesmi
Uvod: Hvali, Gospoda, mogočnega kralja
Gospod, usmili se: T. Slakan: Četrta maša
Slava:
Psalm:
Aleluja: F. Cigan
Darovanje: Patrick Quaggiato: Glej na mizi
Svet/Blagoslovljen:
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: T. Slakan: Četrta maša
Obhajilo: L. Mav: O kam, Gospod
M. Haydn: Zahvalna pesem
Konec: E. Monk: Bodi z menoj
Datum: 1. 10. 2023, Frančiškova nedelja
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solisti: p. Vid Lisjak
Spored pesmi
Uvod: V raju blaženem kraljuje
Gospod, usmili se: T. Udovič
Slava:
Psalm:
Aleluja: V. Špendov
Darovanje: Kraljica venca
Svet/Blagoslovljen:
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: T. Udovič
Obhajilo: F. Schubert: Molim te ponižno
Konec: T. Slakan: Bela roža
Datum: 24. 9. 2023, 25. nedelja med letom, Slomškova
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solisti:
Spored pesmi
Uvod: V nebesih sem doma
Gospod, usmili se: M. Tomc: Maša na čast sv. Cirila in Metoda
Slava:
Psalm: Hvali, Gospoda
Aleluja: V. Špendov
Darovanje: A. Jobst: Prinašamo, Gospod
Svet/Blagoslovljen:
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: M. Tomc: Maša na čast sv. Cirila in Metoda
Obhajilo: Jezusa ljubim
Konec: Tisoč slavospevov krasnih
Datum: 17. 9. 2023, 24. nedelja med letom
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solisti:
Spored pesmi
Uvod: Jutranji psalm
Gospod, usmili se: M. Tomc: Maša na čast sv. Cirila in Metoda
Slava:
Psalm: Hvali, Gospoda
Aleluja: J. Trošt
Darovanje: A. Jobst: Prinašamo, Gospod
Svet/Blagoslovljen:
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: M. Tomc: Maša na čast sv. Cirila in Metoda
Obhajilo: P. H. Sattner: Kot po mrzli studenčini
Konec: T. Slakan: Bela roža
Datum: 8. 9. 2023, Marijino rojstvo
Zborovodja: Matjaž Barbo
Organist: Polona Gantar
Solisti: p. Vid
Spored pesmi
Uvod: E. Hochreiter: O brezmadežna Devica
Gospod, usmili se: M. Tomc: Maša na čast sv. Cirila in Metoda
Slava: M. Tomc: Maša na čast sv. Cirila in Metoda
Psalm: Moja duša se raduje v Bogu
Aleluja: F. Cigan
Darovanje: F. Cigan: Ti sam, Gospod
Svet/Blagoslovljen: M. Tomc: Maša na čast sv. Cirila in Metoda
Po povzdigovanju: Tvojo smrt
Očenaš:
Jagnje Božje: M. Tomc: Maša na čast sv. Cirila in Metoda
Obhajilo: M. Tomc: Molči, zemlja
Konec: I. Hladnik: Marija skoz’ življenje